HAKKIMIZDA

Commeetment, özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların evlilik yolunda ciddi ilişki oluşturma sürecinde sıkça yaşadığı zorluk ve belirsizlikleri ortadan kaldırarak, onların hak ettiği kaliteli ilişkiye daha uygun şekilde ulaşmalarını sağlamak amacıyla 2016 yılında İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır.

Faaliyette bulunduğu süre içerisinde, hayatın kaliteli yaşanmasını sağlayacak önemli ilişki alanlarında ciddi bir bilgi ve danışmanlık eksikliği olduğunu deneyimleyen Commeetment, bu talebi karşılamak için 2018 yılında Yaşam Boyu Danışmanlık Programı’nı hizmete sunmuştur.

Yaşam Boyu Danışmanlık Programı’nda hayatı daha kaliteli yaşamamız için önemli gördüğümüz ilişki konularını (Romantik İlişki, Evlilik, Nitelikli Ebeveynlik vb.) ve her konunun altında ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz danışmanlık modüllerini bulabilirsiniz. Her bir danışmanlık modülümüz konusunda uzman profesyonellerimiz aracılığıyla verilmektedir.

Eğer siz de kendinizle, işinizle, eşinizle, çocuklarınızla ve genel olarak hayatınızla daha bilinçli, etkili ve kaliteli bir ilişki kurmak istiyorsanız; sizinle tanışmaktan ve size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Yaşayacağımız daha kaliteli ilişkilere sahip yarınları birlikte yaratabilmek dileğiyle…


ERHAN EROL
Kurucu
Danışmanlık Modülleri için Tıkla!